Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Chcete bydlet ve svém

Máte drahé hypotéky nebo úvěry.Pomůžeme Vám přerefinancovat Vaše stávající závazky. Chcete koupit či rekonstruovat byt či dům.Hypotéky do investujeme 100% hodnoty nemovitosti.Tak nás kontaktujte a mi vám se vším pomůžeme.

Jak probíhá insolvenční řízení

Dobrý den, mohla bych poprosit o velmi důležitou radu, jak probíhá insolvenční řízení ? Mám zájem si podat návrh o oddlužení, případně si jej sepsat sama, když to již v průběhu letá nebude možné. Četla jsem, že novela insolvenčního zákona která vyšla v roce 2017, už nedovoluje podání návrhu, pouze přes právníka a to by bylo asi drahé. Najde se někdo, kdo by mi s insolvencí pomohl za menší poplatek, obavám se změn, které mají nastat a nechci tak zbytečně svůj návrh odložit. Vřele všem dotyčným, kteří mají ochotu pomoct děkuji.

Expres půjčka na cokoliv-peníze do 48 hodin

Půjčky a úvěry jsou opravdu na cokoliv. Poskytnuté finanční prostředky lze použít na splnění snů, podnikání, investici, konsolidaci, exekuce nebo na vyplacení manželky/manžela z nemovitosti. Ručit lze rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky, komerčním objektem. Žádat můžete až do 70% z tržní ceny se splatnosti až 20 let. Možnost předčasného splacení kdykoliv bez sankcí. Jednoduché podání žádosti z pohodlí domova. Rychlé posouzení a zpracování nabídky. Finanční prostředky jsou vypláceny v den podpisu úvěrové dokumentace. Expresní vyřízení již do 48 hodin. Neplatíte žádné poplatky předem. Nikam nejezdíte-podpis smluv v místě bydliště. Působíme po celé České republice.

Potřebuju půjčku na směnku

Mam 4 děcka a chci půjčku na směnku bez poplatku, potřebuju najít investora co to doveze zítra město Ostrava přívoz nebo se můžeme sejít u mostu je to jen na vás pane investor. Musíme si kupit pračku a ledničku do domu, ale peníze nám nikdo jen tak nedá. Kdo je schopný přijet dneska nebo zítra a dovést peníze na ruku ? Nic předem nezaplatíme to je jasná věc. Dejte nabídky na mail ale nemůžeme čekat na dlouhé dny bez peněz. Směnku podepíše manžel ma 3 školy a robotu zajištěnou na několik roku předu. Máme možnost ručit věcma domácíma - televiza je nová kupovaná na příspěvek, žehličku TEFAL cena velká byla. Musíme fakt mít půjčku hotovou a dodanou investorem rychle moc rychle.

Rychlé půjčky se zástavou a výkupy nemovitosti s nájmem

Nabízíme rychlé půjčky oproti zástavě nemovitosti. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem, pozemky. Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na splnění snů, podnikání, rekonstrukci, exekuce …. Žádat můžete až do 20.000.000,- Kč se splatnosti až 20 let. Máte možnost půjčku kdykoliv předčasně vrátit bez sankcí. Finanční prostředky jsou vypláceny při podpisu smlouvy, zpravidla do 48 hodin od podání žádosti. Pokud vlastník nemovitosti nedosáhne na úvěr, může využít výkup nemovitosti s doživotním nájmem a možnosti opětovné koupě za stejnou cenu. Nevybíráme žádné poplatky předem. Vyžadujeme minimum podkladů. Vyřízení je z pohodlí domova, nikam nejezdíte-přijedeme za vámi. Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší info.

Hledám půjčku na vypacení exekuce

I když jsem byl v neschopence pouze několik měsíců, dostal jsem se do problému a naskočila mi exekuce, kterou musím co nejrychleji zaplatit, nevím jak na to, než cestou poptávky. Je zde hodný investor, nebo zprostředkovatel úvěru na vyplacení exekuce ? Mám sice půjčky vedlejší ale příjem mi stále dostačuje abych mohl splácet půjčku na vyplacení mého velkého závazku - exekuce ve výší 139 000 Kč. Jsem schopen splácet max do 6000 i když proplatím nehorázné úrokové sazby, budu rád za přijatelnou nabídku, můžete využit můj E-mail s nabídkou Vaši prezentované částky. Pokud by byla půjčka na směnku, nejlépe ještě dnes, budu schopen se časově přizpůsobit. Doufám, že se najde seriózní poskytovatel, soukromník či investor, který zadá únosné podmínky, pro přijetí nabízeného produktu, který žádám. Exekuci jsem si zavinil sám, proto veškeré opatření musím na vlastní pěst snést. Děkuji

  • 03.04.2017
  • pol.jan.67@tiscali.cz
  • Celá ČR
  • Exekuce
Nová půjčka na zástavu

Nabídka půjčky, od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s ručením nemovitostí vlastní, nebo nemovitostí třetí osoby. Půjčka je bez náhledu do registrů a bez prokazování příjmu. Pro výrobní subjekty máme v nabídce půjčku bez nutnosti ručení nemovitostí ( týká se s.r.o. a právnických osob). Rychlé vyřízení a žádné poplatky předem.

Spolehlivé půjčky

Hledáte rychlé a spolehlivé řešení tíživé finanční situace? Jste na správné adrese! Využijte možnosti a získejte nejžádanější finanční půjčku na trhu. Půjčujeme všem kdo má doložitelný přijem ze zaměstnání , důchodu , Md, podnikání. Vždy spolehlivě a rychle. Zprostředkování zcela zdarma. Peníze na Vašem účtě do 24hod. od schválení. Možnost předčasného splacení s úsporou úroku. Stačí minimum dokladů a nemusíte na pobočku, přijedeme za Vámi. Pracuji pro jednoho věřitele. Kontaktujte mě na tel. 773 983178 nebo email: luciekasikova@centrum.cz, www.grandpujcky.cz , Vyřizujeme celé Čechy

Nedávejte klíče exekutorům.

Nedávejte klíče exekutorům. Nenechte si ukrást budoucnost kvůli dluhům .Vyplatíme exekuce zmaříme dražbu oddlužíme vaši nemovitost, nabídneme bezkonkurenční produkt záchrana nemovitosti. Neváhejte a zavolejte dokud je čas na 732598777 Pomáháme po celé České republice. Vše najdete na www.pujcka-bez-rizika.com

  • 31.03.2017
  • pujcka-invest@seznam.cz
  • Celá ČR
Půjčka bez náhledu do registru

Nabízíme půjčku ve výši 30 - 150tis. bez náhledu do registrů. Podmínkou je,že žadatel nesmí mít exekuce. Budeme potřebovat pracovní smlouvu,3x výpis z bankovního účtu, 3x vyplatnice. Minimální příjem 12tis. čistého. Nejsme Proficredit ani Tomystachy.V případě zájmu na sebe napište telefon a dobu,kdy Vám můžeme volat.

Soukromé nebankovní půjčky celá ČR 776595511

V Čr je nebankovní půjčka pro 99 % klientů. Máte problém získat i nebankovní půjčku ? Teď už ne. Půjčte si na cokoli 30.000.- Kč až 2.000.000Kč.Bezkonkureční nabídka - bez zástavy bez registru bez příjmu. Rychlá půjčka od soukromého investora je pro klienty straší od 18 let až 69 let. Potřebujete peníze na exekuci, oddlužení, podnikání, bydlení, rekonstrukci na auto, dovolenou nebo jste jen nevyšli s penězi. Chcete peníze ještě dnes. Volejte ihned tel 776595511 po - ne 7 - 18 : 30

Výkup nemovitosti bez ztráty domova

Máte svou nemovitost předluženou, jste v exekuci, hrozí vám dražba a nedosáhnete na klasický úvěr? Dlužíte na službách (nájmu), hrozí vám ztráta čl. práv a vystěhování z bytu? Právě vám je určen výkup nemovitosti s následným nájmem. Nemovitost vykoupíme, vyplatíme veškeré závazky a následně vám ji pronajmeme. Nemovitost si můžete v budoucnu kdykoliv koupit zpět za stejnou cenu. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Vyřízení je z pohodlí domova. Nemusíte nikam jezdit-přijedeme za vámi. Nepotřebujete dokládat příjem. Nepotřebujete odhad nemovitosti. Posouzení žádosti je zcela zdarma.

Efektivně a rychle vyplatíme Vaše pohledávky

Společnost RITO money office, s.r.o. poskytuje vyplácení Vašich pohledávek – exekuce, dražby, zástavy. Poskytujeme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Posoudíme Vaši finanční situaci a navrhneme nejvýhodnější řešení. Zajistíme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Zajišťujeme odhady, list vlastnictví, katastrální mapy. Zaručujeme solidní a rychlé jednání.

Půjčujeme peníze pouze do 13.4.2017 bez registru

Půjčujeme peníze pouze do 13.4.2017 bez registru Půjčit si můžete až 500 000 Kč na cokoliv a bez ručitele. Půjčku si sjednáte přes internet z pohodlí domova i přes Svátky a o víkendu po telefonu nebo online.Navíc je u nás předčasné splacení kdykoliv. Díky doplňkovým službám Odklad splátek můžete splácet bez obav. Půjčte si až 500 000 Kč na 60 měsíců. Nepotřebujete ručitele. Vysoká průchodnost. První splátka v dubnu 2017. Půjčky od 7 000 až do 500 000 Kč zaměstnancům,důchodcům,živnostníkům - půjčka u nás je bezpečná a snadná - seriózní jednání a rychlé schválení - půjčíme vám vyplácíme rychle Kontakty: Tel: 722 664 113 prof.sedlacek@seznam.cz www.andel-pujcky.cz www.greenpujcka.cz www.profi-mini.cz

Finanční injekce nejen podnikatelům

30 000kč-není nutná nemovitost-pouze podnikatelé. Do 150 000kč-nutné vlastnictví nemovitosti, ale bez zástavy. Nad 150 000kč-nutná zástava nemovitým či movitým majetkem.