Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Pomáháme lidem v registrech

Pomáháme lidem v nesnázích Poskytneme úvěr na zastavení veškerých nevýhodných závazků které vás trápí a nenechají v klidu spát. Zastavíme exekuce, vyplatíme dražbu, refinancujeme nevýhodné zástavy , jednoduše řečeno zachráníme vám domov. Oproti konkurenci si poradíme i z družstevním bytem. Vše a jiné najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz nebo volejte na 732598777. Pomáháme po celé ČR

 • 27.07.2016
 • pujcka-invest@seznam.cz
 • Celá ČR
 • Exekuce
Konec vašich dluhů = šťastný život

Žijete od výplaty k výplatě? Máte tolik dluhů, že splácíte to, co vyděláte ? Chcete konečně žít a nepočítat každou korunu? Přenechte starosti s dluhy nám. Zjistěte své možnosti jak žít v klidu. Volejte bezplatně na tel: 800 888 005. S Alsidisou už nebudou vaše dluhy problém. Alsidisa s.r.o. Váš partner pro boj s dluhy. Přijmeme spolupracovníky, vysoké výdělky, peníze vyplácené na ruku. Více informací na tel: 800 888 005 Zhlédněte toto video, odkaz: https://www.facebook.com/Alsidisa.cz/videos/1120898537953428/

 • 27.07.2016
 • info@alsidisa.cz
 • Celá ČR
 • Exekuce
Půjčky pro každého

Jsme experti na půjčky všeho druhu. Bez žádných poplatků a volání na placené barevné linky tipu 900 Extra rychlé vyřízení. Každého klienta řešíme individuálně a snažíme se najít nejlepší možné řešení. Neřešíme registry Výplata bezhotovostně na účet klienta do 48 hodin od sepsání smouvy. Možnost získání příští půjčky za zvýhodněných ...

Nový úvěr 450.000 kč - celá ČR

Nový nebankovní úvěr, výhodné měsíční splátky. Úvěr je možno použít na cokoliv. Bez poplatků předem, bez ručení nemovitostí. Jasné podmínky, rychlé vyřízení. Tel. 704 033 207

Když Vám nepůjčí, zavolejte !

Půjčujeme rychle a srozumitelně, kteří mají prokazatelné příjmy, případně daňová přiznání nejméně za dva roky. Půjčujeme rovněž na platný ŽL. Volejte na 777734616 - ing. Procházka.

Půjčka pro podnikatele

Nabízíme několik variant půjčky pro podnikatele, neváhejte nás kontaktovat telefon 603 576 770 Středočeský kraj. Diskrétnost pro každého. Rychlé vyřízení, Minimálně dokladů a nemusíte dokládat bezdlužnost .

Levná půjčka od soukromého investora

Levné půjčky od soukromého investora s nízkým úrokem od 100 tis. do 20 mil. Kč se splatností až 30 let. Bez poplatků předem, bez registrů, možnost vyplacení exekuce + drahých úvěrů. Ručení: byt, RD, pozemek, chata, družstevní byt (i třetí osoby). Nabízím rychlé vyřízení bez prokazování příjmů, bez poplatků předem, podmínky dohodou.

Zachráníme nemovitost z insolvence, exekuce, dražby

Zachráníme nemovitosti z insolvence, dražby, vyplatíme nevýhodné zástavy do 70% tržní ceny, Praha a velká města až 80%. Exekuce do 60% TC. Rychle, diskrétně. S ins. správcem a zástavním věřitelem jednáme za klienta, zpětná hypotéka, zpětný leasing až na 25let s odprodejem nemovitosti zpět dlužníkovi za předem domluvenou cenu, kdykoli bez penále. Měsíční platba pouze nájem 1% z půjčené částky. Máme platná povolení, licence i vzdělání. Celá ČR. Spolupracujeme s Občanskou poradnou v Brně. Podáme i návrh na oddlužení s garancí přijetí!

Zachráníme nemovitost z insolvence, vyplatíme neúnosné zástavy

Vyplatíme nevýhodné zástavy, zachráníme nemovitosti z insolvence, exekuce. Řešíme i problematické případy ve spolupráci s Občanským sdružením. Půjčíme oproti zástavě až na 25let a do 11% ročně bez formalit. Žádné zajišťovací převody. Seriozně, diskrétně. Celá ČR. Hledáme OZ. Pro nejlepší OA na oper.leasing, HPP, fixní plat. Podmínkou čistý RT.

Vyplácení zástav, exekucí a záchrana nemovitostí z insolvence

Zachráníme nemovitosti z insolvence, dražby, vyplatíme nevýhodné zástavy do 70% tržní ceny, Praha a velká města až 80%. Exekuce do 60% TC. Rychle, diskrétně, bez zbytečných podmínek, ale podle platného zákona. Úvěry vhodné pro podnikatele i občany. S IS a zástavním věřitelem jednáme za klienta, zpětná hypotéka, zpětný leasing až na 25let s odprodejem nemovitosti zpět dlužníkovi za předem domluvenou cenu, kdykoli bez penále. Měsíční platba pouze nájem 1% z půjčené částky. Máme platná povolení, licence i vzdělání. Celá ČR. Spolupracujeme s Občanskou poradnou v Brně.

Dusí Vás Exekutor?

Jeho plány,sebrat Vám dům či byt nebo další majetek či peníze,mu zhatíme. Odvracíme tragédie a jsme zcela na Vaší straně. Stačí jen nám zavolat a my už vše zařídíme. Telefon:776632565 Email:eu.finservice@gmail.com

 • 26.07.2016
 • fin.sluzba@email.cz
 • Celá ČR
 • Exekuce
Půjčka pro každou situaci

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru.Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikatele, kteří podnikají 6 měsíců. Schválení žádosti do 20 minut. Férové jednání. Peníze od podpisu smlouvy do 2 dnů na účtě. Měsíční splátky, předčasné splacení bez sankcí. V případě ztráty zaměstnání, nebo nemoci možnost odklad splátek.Půjčky pro podnikatele od 30 tisíc do 300 000,- bez poplatku. Dluhy u ČSSZ a finančního úřadu neprověřujeme. Půjčíme i začínajícím podnikatelům. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla.Nízký úrok... Férové jednání.

Nebankovní úvěry

Poskytujeme úvěry až na 20 let pro klienty se zástavou nemovitostí do 50 % z likvidní ceny odhadu. Vyplácíme Exekuce a jiné půjčky na LV. V případě zájmu kontakt přes e-mail.

Půjčka bez starostí pro OSVČ i sr.o.

Půjčka od nové soukromé společnosti, určena klientům, kteří neuspěli v bance. - rychlé vyřízení, výsledek během několika minut od žádosti - půjčka 20.000,- Kč - 600.000,- Kč - záznam v registru Solus nevadí - posuzuje se hrubý obrat, ne zisky - možnost odpisu úroků z daní - předčasné splacení zdarma, s úsporou úroků - žádné poplatky za vyřízení úvěru - možnost odkladu splátek až 6 měsíců

Nebankovní půjčka pro problémové klienty v registru

Již Vám v mnoha společnostech a bankách odmítli půjčit? U nás se Vám to nestane. Záznam v registru Solus u nás nevadí, velká průchodnost. Půjčíme Vám 7 000 Kč až 180 000 Kč. Živnostníkům do 600 000Kč. Doba splácení až na 54 měsíců. Schválení do cca 20 minut od žádosti. Komu je úvěr určen: - zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání - důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) - osobám pobírajícím rodičovský příspěvek - OSVČ, podnikatelé do 600 000Kč. Výhody: Neplatíte žádné poplatky Nevoláte na drahé linky Pokud splácíte včas, máte nárok na další půjčku s nižším úrokem Zanechte na sebe kontakt a (rodné číslo), my vám zavoláme zpět. Vyhodnotíme vaši žádost po telefonu, a pak se teprve scházíme na podpis smlouvy.