Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Komplexní půjčky na směnky na zástavu

Naše společnost nabízí rychlé vyplacení exekucí, dražeb, nevýhodných zástav váznoucích na nemovitostech tj. bytech v osobním i družstevním vlastnictví, rodinných domech, pozemcích, komerčních objektech atd., a to formou dlouhodobého úvěru s jednou měsíční splátkou. Za naše služby neplatíte žádné provize ani poplatky předem. Zajistíme aktuální vyčíslení Vašich dluhů, vypracování znaleckého posudku, potřebné podklady jako je list vlastnictví, katastrální mapu, nabývací tituly atd. Předem neplatíte žádné provize ani poplatky, nenahlížíme do registrů. Klientům nabízím e kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

Soukromník který opravdu půjčí ještě dnes

Zdravím Vás. Jsem schopný zajistit půjčku do 300 000,- bez poplatků předem. Rychlé vyřízení, vysoká průchodnost je velkou výhodou. O půjčku si může zažádat téměř každý, protože nepotřebuji doložit Váš příjem, nepotřebuji záznamy z registrů. Nabízím zprostředkování rychlé půjčky. Možnost vyřízení z domova, online, minimum papírování. Na půjčku nižší částky stačí minimum, u vyšších částek se požadavky liší. Neváhejte si zažádat o bezúčelnou půjčku. U nás Vám půjčíme bez poplatku , na cokoliv a velmi rychle. Bez poplatků , bez nahlížení do registrů. Vyplatíme i exekuce, půjčíme i na družstevní byty. Neváhejte a zavolejte si pro dobrou půjčku k nám Například na 100 000 kč splátka 1670,-kč měsíčně. Stačí jediné , jako ručení mít dům , byt nebo družstevní byt. Pokud máte již na nemovitosti úvěr nebo exekuce , nevadí. Pomáháme lidem po celé ČR a pomůžeme také Vám.

hypotéka americká

Zajistíme vám financování jakéhokoliv účelu se splatností až na 20 let. Ručení nemovitostí. Garantovaný roční úrok 9,9% , fixace po celou dobu splácení, čerpání až do výše 3 mil. Kč. Například: 100tis. za 996 Kč, 300tis. za 2990 Kč, 600tis. za 5996 Kč. Měsíční splátku a dobu splatnosti si určíte dle svých možností. Bez poplatků předem, bez ručitele, bez dokládání příjmů, bez zkoumání registrů. V době splatnosti si úvěru si můžete bez jakéhokoliv nahlašování, schvalování a poplatků libovolně navyšovat měsíční splátku a tím doplatit dříve a získat slevu 50 % na úrocích. Po celou dobu splácení jste stále vlastníkem své nemovitosti . Zapisujeme zástavní právo pouze v hodnotě hypotéky. Žádné poplatky předem nevybíráme, nebudete platit ani za odhad nemovitosti. Zařídíme vše potřebné, rychle jednoduše a bez složité administrativy – jsme profesionálové a neslibujeme nemožné. Platí pro celou ČR.

exekuce nemovitosti

Půjčka je určena všem klientům, kteří potřebují rychle finanční hotovost, vyplatit své závazky, věřitele nebo exekuci. Řešíme taky dluhy na nájmu a službách. Podmínkou pro získání finančních prostředků je ručeni vhodnou nemovitosti popř. družstevním bytem na území ČR. Vyžadujeme minimum podkladů, schválení do 24 hod. již na základě fotodokumentace a kupní popř. darovací smlouvy nebo dohody o převodu čl. práv v případě dr. bytů. Podání žádosti (doručení podkladů) je možné emailem popř. poštou. Podpis smlouvy v místě bydliště (nemovitosti). Poskytujeme až 500.000 Kč se splatnosti do 10 let s možnosti předčasného splacení kdykoliv. Neplatíte žádné poplatky předem. Nevyžadujeme dokládání příjmu Nenahlížíme do registrů. Neplatíte žádné skryté poplatky.

  • 22.06.2017
  • 732286480@centrum.cz
  • Celá ČR
Půjčka na ruku hned

Nabízíme pro Vás nejvýhodnější podmínky které Vám řeší Vaší situaci. Naše půjčky jsou poctivé, rychlé a s dobrými splátkami i dobrým ročním úrokem. Půjčka ručená nemovitostí se splatností až 30 let, žádné poplatky předem, vyplatíme nevýhodné zástavy a exekuce, poskytneme volné finanční prostředky. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním. Bez zkoumání příjmů a registrů. Nepřevádíme vlastnická práva. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Bez poplatků předem! Velmi rychlé vyřízení. Platí pro celou ČR. Občané, podnikatelé, cizinci neuspěli jste v bance? Obraťte se na nás a využijte širokou nabídku nebankovních půjček, hypoték, úvěrů. Nebankovní peníze musí být zajištěny nemovitostí ve vlastnictví žadatele nebo třetí osoby. Jistit můžete RD, bytem družstevním i v osobním vlastnictví, komerč. objektem, garáží, rekreač. zařízením apod.

půjčky od soukromých osob ještě dnes

Jste začínající podnikatel nebo prostě člověk v nouzi, který potřebuje finanční injekci? Tak máme pro Vás řešení. A to bez prokazování příjmu a registrů. Vyplatíme exekuce a přeúvěrujeme zástavy. A také nabízíme oddlužení bez zástavy. Více informací naleznete na naši www stránce. Platí pro celou ČR. Běchovická půjčka 10.000 Kč do 10-ti dnů na Modrou smlouvu družstva investorů společnosti K Stav CZ. Za kartu družstva investorů investujete 1.500 Kč s možností spolupráce v družstvu za podmínek zkontaktování 4 spolupracovníků měsíčně (po dobu 6-ti měs.) bez nutnosti splácet půjčku. Investováním zakoupení smlouvy družstva investorů zaručujeme možnost návratnosti investice se zárukou návratnosti do 30-ti dnů.

Půjčky na ruku i směnku

Komu je půjčka určena: • zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání • důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) • osobám pobírajícím rodičovský příspěvek Charakteristika: výše půjčky: 10 000 Kč až 130 000 Kč bez ručitele poplatek: bez poplatku splatnost: až 48 měsíců splácení: pravidelné měsíční splátky v konstantní výši (bezhotovostní převod) výplata: bezhotovostně na účet klienta zajištění: směnka vlastní vystavená klientem při podpisu Smlouvy o půjčce Podmínky pro schválení úvěru: • pravidelný měsíční příjem • věk žadatele o úvěr: min. 18 let Nutné doklady: a)kopie občanského průkazu klienta b) originál potvrzení zaměstnavatele o přijmu c) u důchodců kopie důchodového výměru nebo ústřižek aktuální složenky d) dokumenty dokladující případné další příjmy (sociální dávky, výživné, apod.) e) doložení alespoň jednoho z tzv. “kontaktních dokladů” (výpis z BÚ) Celá ČR, podpis smlouvy po celé ČR.

  • 22.06.2017
  • 732286480@centrum.cz
  • Celá ČR
půjčka od soukromé osoby a soukromníku

Půjčky bez poplatků! Možnost výběru úvěru od více věřitelů. Peníze vypláceny ihned na místě bez zbytečných formalit. Vyšší částky zasílány na účet. Kancelář v centru Prahy, Brno, Ostrava, Písek. Pro více informací pište na e-mail nebo volejte, popř. postačí jen sms „uver“ a zavoláme sami zpět.

půjčky ihned na ruku od soukromníka

Jedna z mála nabídek která má možnost Vám v krátkém časovém horizontu poskytnout finanční hotovost na cokoliv potřebujete! Rychlé vyhodnocení, schválení i zpracování žádostí! Stačí opravdu málo k získání financí na které těžko někde dosáhnete. Informace poskytuji na mém emailu. Nabízím zprostředkování rychlé půjčky. Možnost vyřízení z domova, online, minimum papírování. Na půjčku nižší částky stačí minimum, u vyšších částek se požadavky liší. Neváhejte si zažádat o bezúčelnou půjčku.

půjčky bez registru jupí

Zdravím Vás. Všichni žadatelé o půjčku, nyní máte šanci získat obnos peněz, který potřebujete snadno a rychle! Žádné papírovaní navíc, žádné zkoumání registrů. Stačí opravdu málo a peníze máte na účtu, než se nadějete. Nabízím možnost zprostředkování velice výhodného úvěru bez potvrzení o příjmu. Velice velká dostupnost úvěru, rychlé zpracování, vysoká průchodnost.

Rychle online půjčky

Potřebujete půjčit do 170.000,- Kč. A máte záznamy v registru. Půjčte si hned na cokoli. Komu je úvěr určen: -zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní -důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) -osobám pobírajícím rodičovský příspěvek -osvč,podnikatelé(dokládají pouze OP,Živnostenský list) Výhody: Poplatky neplatíte- bez poplatků předem i po vyplacení peněz,nevoláte na drahé linky. Popis smlouvy,probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s polovičním úrokem.

exekuce pryč

Jste v tíživé finanční situaci? Máte dluhy a hrozí Vám exekuce? Obratte se na nás a my Vám bez poplatků a bez zástavy nemovitosti pomůžeme Vaši situaci vyřešit. Pomohli jsme již mnoha lidem jako jste Vy. Stačí když nám zašlete Vaše jméno a příjmení, město, psč a telefonní kontakt na Vás a my se Vám sami ozveme. Na nic nečekejte a řešte svou situaci.

  • 22.06.2017
  • 732286480@centrum.cz
  • Celá ČR
Americká hypotéka bez registru

Nejste na nepříjemnou finanční situaci sami, kontaktujte nás a my se pokusíme splnit vaše potřeby. Vyplatíme exekuce i dražby, odkoupíme vaši zadluženou nemovitost s možností následného nájmu, půjčíme na cokoli (Americká hypotéka). Poskytneme půjčky nebo hypotéky na pořízení bydlení či rekreačního zařízení nebo stavební parcely. Pomůžeme v jakékoliv finanční nesnázi a to vše máme bez poplatů předem.

Úvěr z nebankovních zdrojů

Vyplatím Vám úvěr od nebankovního investora pokud si zažádáte na emailové adrese: pesek.uvery@gmail.com Snažím se každému zájemci vyjít s podmínkami vstříc a zajistit mu pohodlné a snadné splácení. Žádat lze nezávazně a bez poplatků. Vyřízení celého úvěru do dvou dnů bez zbytečného protahování. Na vše další dotazy odpovím na emailové adrese: pesek.uvery@gmail.com

Letní půjčka se slevou 25 %

Peníze rychle a bez poplatků. 50 000 za cenu 40 000! Potřebujete nutně peníze? První splátka v červenci 2017. Nabízíme půjčky od 7000 až do výše 160 000 Kč. (Pro OSVČ až do výše 300 000) Půjčka je určena pro zaměstnance, důchodce, živnostníky i cizince s trvalým pobytem v ČR. Bez poplatků za vyřízení. Velká průchodnost smluv. Zanechte na sebe kontakt, obratem Vám zavolám. Ľubica Řežábková tel. : 604 922 026 pujcky.rezabek@seznam.cz www.pujcky.expert