Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Nebankovní půjčka bez registru, schválení ihned

Omezené Akce! Půjčíme vám do 150 000 Kč. 50 000 Kč se splátkou 1900 Kč 100 000 Kč se splátkou 3800 Kč Vyřízení půjčky online nebo po telefonu do 10 minut víte kolik Vám půjčíme. Nikam nemusíte chodit. Registr neřešíme, ani solus. Velká průchodnost 98% schvalitelnost. Dokládáte pouze: zaměstnanci: OP, 2 výplatní pásky důchodci: OP, výměr důchodů živnostníci: OP, ŽL -každému, kdo splácí včas, vrátíme 25 % úroků zpět. -za každých 12 po sobě jdoucích řádně zaplacených splátek vám vrátíme část úroků. -vyřízení půjčky zdarma, odklad splátek zdarma -pokud nebudete spokojeni, půjčku můžete vrátit bez úroků. Zavolejte našemu operátorovi na uvedené číslo ( 722 664 113) na webu nebo vyplňte formulář s žádostí o půjčku. Po odeslání žádosti se s vámi spojí náš operátor, se kterým doladíte detaily. Na jejich základě připraví půjčku na míru, která vám bude vyhovovat. Operátor vám vše vysvětlí, výše splátek, předčasné splacení bez úroků, odklad splátek. Příklad splácení 100 000 Kč: délka splácení 84 měsíců, měsíční splátka úvěru 1 553 Kč, roční úroková sazba 7,89 %, RPSN 8,18 %, celková částka splatná klientem 130 452 Kč

Pokuta pro zprostředkovatele 2 miliony

Hádky v rodině mají vliv na zdraví dětí . Trápí Vás finanční kolotoč. Výplata Vám nestačí na splácení. Nemůžete dětem nic dopřát. Insolvence není pro každého řešením. Dokážeme pomoct i když máte nedostatečný příjem. Dokážeme pomoci i když nesplňujete podmínky oddlužení. Pro více info volejte 702 344 980

Prověřeno klienty

Poskytování financí z ověřených zdrojů. Nikde Vám nechtějí půjčit , všude Vás chtějí akorát prověřovat v registrech a schvalovaní půjčky se neuvěřitelně vleče? Řešení se nachází u nebankovních poskytovatelů. Klienti jsou posuzovány individuálně. Záleží na bonitě každého žadatele a věku. Při schválení hotovostní vyplacení.

Jednoduchá nebankovní půjčka s ručením

Jednoduchá nebankovní půjčka s ručením – pohodlně získáte peníze na cokoliv za výhodnou úrokovou sazbu díky zajištění nemovitostí, pozemkem. - peníze vyplácíme do 2 dnů - máme nejvýhodnější podmínky na nebankovním trhu - nezkoumáme registry - vyplácíme exekuce - ručit můžete i nemovitostí, kde již existuje zástavní právo jiného věřitele Výhody půjčky Jednoduché vyřízení Vyřízení půjčky je online a velmi jednoduché. Navíc provedeme i ocenění vaší nemovitosti, pozemku on-line a zdarma. Kolik dostanete peněz, záleží na vás Minimální výše půjčky je 50 tisíc korun. Úvěr poskytujeme až do 70 % hodnoty nemovitosti a 50 % hodnoty pozemku. Máte pod kontrolou, kolik platíte Garantujeme pevnou úrokovou sazbu po celou dobu půjčky. Můžete zvolit nízké měsíční splátky Termín splatnosti půjčky lze nastavit až na 20 let. Individuální podmínky Můžeme Vám nastavit individuální podmínky, dle vašich aktuálních potřeb Smluvní podmínky Smlouva Návrh smlouvy vytvoříme zdarma a nezávazně, na vyžádání obdržíte předem Smluvní ujednání Srozumitelné podmínky pro každého, žádná skrytá ujednání, ani nesmyslné uplatňování pokut apod.

Půjčky 20 000 až 70 000

Nejlevnější půjčka na trhu.Peníze máte do 24 hod.Bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem. Měsíční splátky

Nebankovní hypotéky na nákup bydlení bez registrů

Úvěr je určen na financování vlastního bydlení pro lidi s problémy v registrech, ale bez exekucí a insolvence za účelem: - koupě nemovitosti - koupě spoluvlastnického podílu na nemovitosti -koupě stavebního pozemku -výstavba, dostavba, rekonstrukce, modernizace nemovitosti -vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti -získání členských práv v družstvu -připojení nemovitosti sloužící k bydlení k veřejným sítím -refinancování úvěru dříve poskytnutého na výše uvedené účely Uvedené účely lze vzájemně kombinovat. Parametry úvěru: zajištěný zástavním právem k nemovitosti,doba splatnosti až 25 let, nízká úroková sazba od 10,99% p. a. - fixní výše úvěru - max. výše úvěru 60% zástavní hodnoty nemovitosti mimořádně 75% tedy i 100% prodejní ceny (z dražby, insolvence..)

  • 02.09.2016
  • corrax.consulting@gmail.com
  • Celá ČR
  • Hypotéky
Půjčka 20 000 Kč-70 000 Kč od soukromého investora

Pro zaměstnance,důchodce a živnostníky.Bez nahlížení do registrů as bez poplatků předem.

  • 02.09.2016
  • danuska.ben@email.cz
  • Celá ČR
POZOR – Akční půjčka 50 000 Kč je prodloužena do 18.9.2016

Půjčka 50 000 Kč se splátkou 2300 Kč bez registru. Schválení do cca 20 minut od žádosti. Jednoduchá smlouva. Komu je úvěr určen: - zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání - důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) - osobám pobírajícím rodičovský příspěvek - OSVČ, podnikatelé. Výhody: Poplatky neplatíte- bez poplatků předem i po vyplacení peněz, nevoláte na drahé linky. Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Garance: nejrychlejší vyplacení v den žádosti. Zanechte na sebe kontakt a (rodné číslo), my vám zavoláme zpět. Vyhodnotíme vaši žádost po telefonu, a pak se teprve scházíme na podpis smlouvy.

Půjčka za seriózních a příznivých podmínek

Fajnová půjčka, když banka nepůjčí. Příznivé podmínky poskytnutí, rychlé vyřízení celé žádosti. Dostupnost vysoká, v 70 % případů Vám dokážeme úspěšně pomoci a finance Vám spolehlivě zajistíme. Půjčíme již od 30 000 Kč až do 2 000 000 Kč. Žádné poplatky, platíte pouze úrok v rámci jednotlivých měsíčních splátek, pevná úroková sazba a činí od 6,1 ročně. Možnost získání a čerpání úvěru má opravdu každý, jedinou podmínkou je doložitelný příjem žadatele, ( zaměstnanci, OSVČ, ženy na MD a důchodci ). Při řádném splácení mnoho jiných lákavých výhod. Solidní podmínky, profesionální pomoc a jistota.

Každých 15 minut vyřešíme finanční problémy jedné rodiny

Nemůžete dobřát dětem, to co by jste chtěli. Máte dluhy. Nevíte co dřív splácet. Chcete konečně žít a nepočítat každou korunu. Přenechte strarosti s dluhy nám. Zbytečně se nezadlužujte. Zadlužené osobě nesmí ze zákona nikdo půjčit. S námi nebudou Vaše dluhy problém. Pro informace volejte 702 344 980

Rychlá nebankovní půjčka

Rychlá půjčka bez náhledu do registru a bez poplatků. Možnost i půjčky na vyplacení exekucí. Tel: 774505277

Půjčka bez poplatku

Férová půjčka bez poplatku, registru Nikde Vám nechtějí půjčit , všude Vás chtějí akorát prověřovat v registrech a schvalovaní půjčky se neuvěřitelně vleče? Pomoc pro každého klienta, který je schopn splácet. Exekuce neřešíme - možnost vyplacení. Finance jsou určeny pro zaměstnance,OSVČ,maminky na MD a důchodce. Kontrola příjmu. Klienti jsou posuzovány individuálně. Peníze jsou od prověřených věřitelů.

Půjčka 20 000 až 50 000 okamžitě

Nejlevnější půjčka na trhu.Peníze máte do 24 hod.Bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem.

TOP Úvěr 500.000 kč - celá ČR

Nový TOP Úvěr je bez poplatků předem, bez ručení nemovitostí. Úvěr můžete použít na cokoliv. Žádat můžete od 150.000 kč - do 500.000 kč. Poctivé a seriozní jednání, rychlé vyřízení. Tel. 704 033 207 nebo zašlete sms, my zavoláme Vám. Pondělí - Neděle 8-20 h.

Rychlá půjčka bez poplatků pro každého

Půjčky od 5 tisíc korun. Rychlé vyřízení z pohodlí domova. Bez poplatků předem. Při řádném splácení vracíme polovinu zaplacených úroků. Pro zaměstnance, podnikatele, matky na mateřské dovolené i důchodce (i se záznamem v registru dlužníků). Úvěry bez ručení nemovitostí i se zástavou. Kontaktujte nás na emailu proverene.pujcky@gmail.com nebo tel. čísle 736 490 697. Další info i na stránkách www.okpujcky.cz