Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Banka vám nepůjčí? MY ANO!

Nepůjčí vám banky? Pomůžeme vám a půjčíme my. Nebankovní půjčka, vysoká průchodnost, registry neřešíme. Vyřízení žádosti po telefonu nebo mailu. Do 10 minut víte, zda je půjčka schválena a za jakých podmínek. Hotovost máte do 24 hodin od podpisu smlouvy. Žádné poplatky předem. Možnost předčasného splacení zdarma a možnost odkladu splátek. KOMU PŮJČUJEME? - Podnikatelům a OSVČ - Zaměstnaným - Důchodcům - Osobám na MD - Zaměstnancům pracovních agentur, tedy těm, kteří mají pravidelný příjem. Zkuste to s námi. Tel. 724219427, mail: okoubova@outlook.cz. Těším se na vás. Vaše O.K.

PŮJČTE SI

Řešte svou situaci ještě dnes. Půjčka pro Vás, kdo máte stálý příjem nebo, kdo podnikáte. Pro zaměstnance, důchodce, OSVČ , matky na MD. Snadno a rychle po telefonu vyplníme online žádost a výsledek je do 10 minut. Vysoká průchodnost, minimum dokladů a máte hotovost na účtu druhý den od podpisu smlouvy. Neváhejte a volejte, pište – 724219427, okoubova@outlook.cz. Jsme tu pro Vás. Půjčky O.K.

Půjčte si živnostníci

Novinka pro všechny živnostníky. Nově vám nabízíme půjčku od 15.000 Kč do 50.000 Kč a to pouze na ŽL a OP, žádná jiná dokladovost a rychlé vyřízení. Dále od 30.000 – 150.000 Kč, kde je nutno doložit 2 daňová přiznání za poslední 2 roky, ŽL a OP, kde můžete získat bonus až 19.000 Kč formou vrácení peněz. Neváhejte a volejte svoje OK půjčky 724 219 427. www.ok-pujcky.eu, okoubova@outlook.cz

Půjčka 50 000 Kč se splátkou 2300 Kč bez registru.

Schválení do cca 20 minut od žádosti. Jednoduchá smlouva. Komu je úvěr určen: - zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání - důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) - osobám pobírajícím rodičovský příspěvek - OSVČ, podnikatelé. Výhody: Poplatky neplatíte- bez poplatků předem i po vyplacení peněz, nevoláte na drahé linky. Podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Garance: nejrychlejší vyplacení v den žádosti. Zanechte na sebe kontakt a (rodné číslo), my vám zavoláme zpět. Vyhodnotíme vaši žádost po telefonu, a pak se teprve scházíme na podpis smlouvy.

Akce – půjčka 50 000 Kč za cenu 40 000 Kč

Měsíční splátka 2499,- . Půjčka Zaměstnancům a Důchodcům • rychlé vyřízení,výsledek do 20 minut od žádosti • záznam v registru Solus nám nevadí Výhody půjčky: • rychlé vyřízení ještě dnes! • Nízké úroky živnostníkům a podnikatelům • předčasné splacení zdarma, s úsporou úroků • žádné poplatky neplatíte • odklad splátek až 6 měsíců • velká průchodnost Lokalita: celá ČR

Levná, nebankovní půjčka se zástavou

Rychlé vyřízení, bez prověřování registrů. Máme nejlepší podmínky na českém trhu a vše vyřizujeme online, kromě podpisu smlouvy. Úvěr zajištěn nemovitostí U našich úvěrů požadujeme zajištění nemovitostí ( úvěr poskytneme i na družstevní byty, komerční objekty), pozemkem. Víme, že potřebujete peníze vyplatit rychle. Pracujeme okamžitě a vyplatíme Vám peníze co nejdříve to půjde. Zařídíme za Vás veškeré náležitosti, pokud chcete vyplatit jiného věřitele nebo exekuce. Půjčíme Vám až 20 milionů Kč dle hodnoty Vaší nemovitosti (až do 70% ceny) Měsíční úrok - nejnižší na nebankovním trhu v ČR Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky. Doba trvání 6 - 240 měsíců Pokud potřebujete, pomůžeme Vám i po právní stránce a poradíme Produkt je určen i pro začínající podnikatele, společnosti - nedokládáte příjmy. Smlouvy bez skrytých ujednání, bez uplatňování nesmyslných pokut, předčasné splacení kdykoli a zdarma. Zachráníme Váš majetek Máte exekuci nebo dražbu? Ochráníme Váš majetek, dluhy vyplatíme a refinancujeme. Právní servis zdarma Vše zařídíme. S věřiteli i exekutory, Vy s nimi již do kontaktu přijít nemusíte. Právní i finanční poradenství je součástí úvěru.

Když jinde nepůjčí, zavolejte !

V případě, že nemáte úspěch při získání úvěru, ZAVOLEJTE. Vyřídíme za scela jasných podmínek, bez poplatků a zbytečného odkladu. Půjčujeme od 30 000 do 500 000 Kč. Podmínkou je trvalý pobyt v české republice. www.feroveuvery.cz www.pujcky-vam.cz / pro OSVČ a podnikající / Tel.777734616 - Ing. Procházka

Velmi výhodné oddlužení exekue bez zástavy a půjčky se zástavou

Máte zájem o výhodné oddlužení a nebo půjčku se zástavou a navíc po celé ČR. Využijte naši bezvadnou půjčku a nebo oddlužení, poplatky se u nás předem neplatí, nezkoumáme příjmy ani registry. Velmi výhodné a poctivé podmínky.

  • 30.08.2016
  • poctivapujcka@seznam.cz
  • Celá ČR
  • Exekuce
Nebankovní půjčka

Půjčíme Vám na co potřebujete a od 8% ročního úroku. Půjčka musí být vždy zaručena nemovitostí vlastní, nebo Vám může ručit třetí osoba. Jako ručení je akceptována nemovitost typu: Byt, dům, komerční, nebo podnikatelská nemovitost, stavební pozemek, může být i družstevní podíl. Půjčku lze kdykoli doplatit v průběhu jejího trvání. K vyřízení je potřebné minimum potřebných podkladů. Exekuce a jiné závazky na nemovitosti vyplatíme.

  • 30.08.2016
  • info@esofin.cz
  • Celá ČR
Hotovost bez zástavy

Půjčujeme pouze majitelům a spolumajitelům nemovitostí, ovšem bez nutnosti zástavy. Žádné poplatky předem. Hotovost je vyplácena u notáře v kanceláři. Soukromé zdroje

solidní půjčování

Nabízíme půjčky a úvěry o proti zástavě nemovitosti.Ručení rodinným domem,bytem i družstevním,chatou.Žádat můžete od 50000 kč výše je omezena hodnotou nemovitosti.Lze řešit i případně zpětným leasinkem nemovitosti.Každého klienta řešíme individuálně.Žádné poplatky předem.

Půjčka 20 000 Kč-50 000 Kč od soukromého investora

Pro zaměstnance,důchodce živnosníky.Bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem,

Zachráníme nemovitost z insolvence, vyplatíme i podíly od insolvenčního správce

Zachráníme nemovitosti z insolvence i podíly prodávané správcem z dražby, vyplatíme nevýhodné zástavy nemovitostí a následně nám splácíte splátky úvěru až 20 let nebo formou nájmu u zpětného leasingu 1% měsíčně z vyplacené částky! Výkup nemovitostí až do 80% tržní ceny, zpětný leasing na nemovitosti na 3-5-10 let. Záloha na kupní cenu při výkupu do 30% TC. Rychle, diskrétně, seriozně a odborně. Řešíme i vyloženě předlužené nemovitosti.

Bez poplatku, registru

Půjčka od prověřených věřitelú pro každého klienta, který je schopn splácet. Působnost po celé ČR. Při schválení jsou peníze vypláceny v hotovosti. Bankovní či nebankovní registry nezkoumáme. Věk od 18 - 65 let. Doložitelný příjem min. 10 000 kč.

Půjčky a úvěry oproti zástavě nemovitosti a dr. bytů

Půjčky a úvěry jsou pro všechny klienty, kteří potřebují rychle hotovost, vyplatit své závazky, refinancovat současné půjčky apod. Půjčky a úvěry jsou se zástavou vhodné nemovitosti, dr. bytu popř. pozemků. Působíme po celé České republice. Vyžadujeme minimum podkladů. Podání žádosti je on-line. Finanční prostředky můžete čerpat již do 48 hodin. Veškeré vyřízení je z domova, nikam nejezdíte - přijedeme za Vámi. Žádat můžete až do 70% z hodnoty nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Nevybíráme žádné poplatky předem!!!