Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Půjčka, nebo zpětný leasing

Potřebujete půjčku bez registru? Pokud můžete ručit nemovitostí, není to problém. Poskytneme půjčku oproti nemovitosti, pokud na nemovitosti jsou nějaké zástavy nebo omezení, vyplatíme je. Půjčku můžete kdykoli doplatit. Pokud máte nemovitost předluženou a nezvládáte splátky, můžeme nabídnout zpětný leasing nemovitosti. Pro výrobní firmy nabízíme půjčku bez nutnosti ručení nemovitostí. Půjčku poskytneme i na zástavu družstevního podílu.

soukromé peníze

Nabízíme nebankovní půjčky oproti zástavě nemovitosti na dobu splatnosti až 30 let. Ručit lze domem, bytem (i družstevním), chatou, pozemky. Vyplatíme exekuce, konsolidujeme nevýhodné půjčky do jednoho úvěru, úvěry pro podnikatele. Rychlé vyřízení, žádné poplatky předem.

Pravá a spolehlivá půjčka na cokoliv a ihned

Expresní a seriózní půjčka na trhu, vyhoví každému. Podmínky naprosto jedinečné a bezkonkurenční, nízký úrok a splátky lze nastavit dle situace a finančních možností každého klienta individuálně. Půjčka v možné výši od 35 000 Kč - 2 000 000 Kč. Jediné co potřebujete je doklad o příjmu (stačí za poslední 2 měsíce ), a to z důvodu schopnosti řádného splácení. I pro ty, kteří mají jiné půjčky a chtějí splácet pouze jednu, máme řešení - nabízíme sloučení nevýhodných půjček. Bez jakýchkoliv poplatku, žádost zpracujeme nezávazně a vystavíme možnou nabídku, bez drahého volání na linky 900, apod. Záznam v registru nevadí, exekuce není překážkou v získání.

Nové Nebankovní Půjčky a Konsolidace - bez zástavy

Půjčky a Konsolidace nevýhodných půjček poskytujeme z vlastních zdrojů od 100.000 kč - do 600.000 kč. Neplatíte žádné platby předem, neručíte nemovitostí. Záznamy v registrech nevadí. Nesmí být exekuce nebo insolvence. Naše nabídka platí pro celou ČR. V případě zájmu volejte tel.č. 704 033 207 nebo zašlete sms, my zavoláme Vám. E-maily z časových důvodů nemohu řešit. Pondělí - Neděle 8-20 h.

půjčky bez registru

Je čas myslet na Vánoce. Nemáte na dárky? Půjčíme Vám na cokoli. Snadná půjčka pro zaměstnance, důchodce, živnostníky a cizince s trvalým pobytem v ČR. 7000 až 166000. Peníze na účtu ihned po podpisu smlouvy. Volejte, pište sms: 733 429 236 L. Řežábková

Nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Omezené Akce! Půjčíme vám do 150 000 Kč. 50 000 Kč se splátkou 1900 Kč 100 000 Kč se splátkou 3800 Kč Vyřízení půjčky online nebo po telefonu do 10 minut víte kolik Vám půjčíme. Nikam nemusíte chodit. Registr neřešíme, ani solus. Velká průchodnost 98% schvalitelnost. Dokládáte pouze: zaměstnanci: OP, 2 výplatní pásky důchodci: OP, výměr důchodů živnostníci: OP, ŽL -každému, kdo splácí včas, vrátíme 25 % úroků zpět. -za každých 12 po sobě jdoucích řádně zaplacených splátek vám vrátíme část úroků. -vyřízení půjčky zdarma, odklad splátek zdarma -pokud nebudete spokojeni, půjčku můžete vrátit bez úroků. Zavolejte našemu operátorovi na uvedené číslo ( 722 664 113) na webu nebo vyplňte formulář s žádostí o půjčku. Po odeslání žádosti se s vámi spojí náš operátor, se kterým doladíte detaily. Na jejich základě připraví půjčku na míru, která vám bude vyhovovat. Operátor vám vše vysvětlí, výše splátek, předčasné splacení bez úroků, odklad splátek. Příklad splácení 100 000 Kč: délka splácení 84 měsíců, měsíční splátka úvěru 1 553 Kč, roční úroková sazba 7,89 %, RPSN 8,18 %, celková částka splatná klientem 130 452 Kč Kontakty: Tel: 722 664 113 prof.sedlacek@seznam.cz www.andel-pujcky.cz www.greenpujcka.cz www.profi-mini.cz

Skutečné úvěry rychle a zdarma - 774273707

Nebankovní opravdové půjčky do 200.000 Kč jsou zde pro zájemce, kteří neobdrželi úvěr v bance. Pro OSVČ, zaměstnance, důchodce a rentiéry. Schválení do 15 minut, vyplacení do 24 hodin. Bez poplatků, bez ručení, bez telefonování, bez doložení účelu. Bez ručení, bez zástavy. Odklady splátek ano, předčasné splacení bez úroků. U OSVČ se posuzuje obrat, ne zisk. Možnost odpisu úroků z daní. Při řádném splácení lze půjčku navýšit. Odměna za dobré splácení. Volejte, prozvánějte a pište na tel. 774273707, e - mail nabur1@seznam.cz. Každému zájemci se ozvu nazpět. Pro Prahu a celou ČR, i pro cizince s trvalým pobytem. Uvítám i nové spolupracovníky.

Akční půjčka pro Vás

Půjčíme Vám až na 48 měsíců. 10 000 až 150 000 Kč. Pokud neprojdete u nás tak už nikde. Záznamy v Solusu posuzujeme individuálně. Půjčte si rychle bez dokládání účelu na www.pujcky-praha.info nebo volejte 605 89 79 19 Výsledek vám řekneme do 10 minut, aniž by jste museli někam chodit. Vše vyřešíme z pohodlí vašeho domova. Komu je půjčka určena: -zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní -důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) -osobám pobírajícím rodičovský příspěvek, mateřskou dovolenou -osvč, podnikatelé do 300 000. Výhody: - nechceme žádné poplatky za zprostředkování půjčky předem i po vyplacení peněz, voláte dle tarifu Vašeho operátora. - vyplacení peněz po podpisu smlouvy do 24h bez hotovostně na váš účet. Každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Za řádné splácení vrácíme část úroků na zpět. Při neschopnosti splácet, vám uděláme bezplatný odklad splátek a to až na 5 měsíců. Garance: - rychlé vyplacení peněz ihned po schválení - zavoláme Vám zpět i s negativní informací - transparentnost - nic neskrýváme a vše vám rádi ukážeme než něco podepíšete. Kontakty: telefon: 605 89 79 19 email: sopon.michal@gmail.com web: www.pujcky-praha.info Vyřizujeme z Prahy celé území České republiky. Kancelář: Ringhofferova 115/1 Praha - Zličín Otevírací doba: Po - Pá 8.00 - 17:00 Po telefonické domluvě jsme v kanceláři i mimo otvírací dobu. Zprostředkovatel pracuje pro jednoho věřitele.

Rozumná půjčka, kterou vyřídíte do 48 hodin

Nabízíme nebankovní půjčky a úvěry s rozumným úrokem a jasnými podmínkami čerpání. Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na podnikání, rekonstrukci, konsolidaci, refinancování současných půjček a úvěrů, exekuce apod. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky, komerčním objektem. Žádat můžete až do 70% z tržní ceny nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Jednoduché podání žádosti ON-LINE. Vyžadujeme minimum podkladů. Schválení úvěru do 48 hodin. Podpis smlouvy v místě bydliště. Finanční prostředky jsou vypláceny okamžitě po podpisu úvěrové dokumentace. Nevybíráme žádné poplatky předem. Právní servis a diskrétnost.

Rozumná půjčka, kterou vyřídíte do 48 hodin

Nabízíme nebankovní půjčky a úvěry s rozumným úrokem a jasnými podmínkami čerpání. Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na podnikání, rekonstrukci, konsolidaci, refinancování současných půjček a úvěrů, exekuce apod. Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, pozemky, komerčním objektem. Žádat můžete až do 70% z tržní ceny nemovitosti. Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení. Jednoduché podání žádosti ON-LINE. Vyžadujeme minimum podkladů. Schválení úvěru do 48 hodin. Podpis smlouvy v místě bydliště. Finanční prostředky jsou vypláceny okamžitě po podpisu úvěrové dokumentace. Nevybíráme žádné poplatky předem. Právní servis a diskrétnost.

Rychlá půjčka

Půjčka pro zaměstnance, důchodce, podnikatele, ženy na MD a cizince s trvalým pobytem. Půjčka je bez poplatků za vyřízení a bez náhledu do registru. Možnost odkladu splátek nebo předčasného doplacení. Tel: 774505277

Rychlé nebankovní půjčky

Poskytujeme nebankovní půjčky s výplatou do 24 hodin s minimem dokladů. Podnikatelé bez prokazování příjmů.

Půjčka lusk s vyplácením do 10 minut – Rychlá půjčka pro každého

Nabízíme jednu z nejrychlejších půjček na trhu s maximální vyšší 15 000 Kč. Peníze zasíláme do 10 minut od schválení žádosti o půjčku na www.pujckalusk.cz. Nevyžadujeme potvrzení o příjmu, ani nenahlížíme do registru dlužníků. Pomohli jsme již více jak 13 000 klientům s jejich finančními problémy.

záchrana střechy nad hlavou

Zabráníme dražbě Vaší nemovitosti, vyplatíme exekuce a nastavíme zpětný leasing nemovitosti.Domluvíme s Vámi splátky, které zvládnete splácet . Nemovitost máte možnost si koupit zpět hypotékou.Neplatíte žádné poplatky předem.

  • 12.10.2016
  • ve.pol@seznam.cz
  • Celá ČR
  • Exekuce
Půjčka, nebo zpětný leasing

Poskytneme půjčku na vyplacení všech Vašich závazků, sloučíte si vše do jedné půjčky a příznivé splátky. Nebo potřebujete peníze a nechcete udávat důvod použití? Vyplatit exekuce nebo jiné závazky? U nás to jde, půjčka má jedinou podmínku, je vždy ručena nemovitostí vlastní, nebo nemovitostí třetí osoby. Pokud máte nemovitost zatíženou tak, že ji nechce nikdo oddlužit, máme také řešení, odkoupíme nemovitost a Vy obdržíte nájemní smlouvu na dobu neurčitou, tak si můžete svou nemovitost kdykoli odkoupit zpět až budete moci načerpat bankovní hypotéku. Pro výrobní firmy máme půjčku bez nutnosti ručení nemovitostí.