Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Vyplatíme nevýhodné úvěry a zástavy, nemovitosti v insolvenci

Vyplatíme nevýhodné úvěry a zástavy, zachráníme nemovitosti z insolvence, dražby, exekuce. Doba splatnosti u nás až 30let, úrok cca 10% ročně. Nutný dostatečný příjem, dluhy na nemovitosti vyplácíme do max. 70-80% odhadní ceny podle lokality a stavu. Půjčíme oproti ručení nemovitostí až na 30 let s úrokem cca 10%. pouze zástava bez převodu na LV. Pište tel. číslo a e-mail, popis případu. Expresně, diskrétně.

Půjčky ihned k čerpání

Potřebujete finanční prostředky. Máte nečekané výdaje a nedostává se vám financí. Máme pro Vás nabídky nebankovních bezúčelových půjček. Jednoduché srozumitelné podmínky. S dobrou platební morálkou je druhá půjčka zvýhodněna . Půjčujeme od 40 000 -kč. Nebankovní hypotéky do 10 000 000 ,- kč. Při schválení vyplacení v hotovosti v kanceláři.

Rychlá půjčka bez ručení

Máte náhlé nečekané výdaje? Každému z nás se může stát, že se ocitne v tíživé finanční situaci. Rychle a účinně Vám pomůžeme ! Půjčíme Vám od 10000 do 130000, rychlé jednání, vstřícnost, dobrá schvalovatelnost, možnost bezplatného předčasného splacení. Zaměstnancům, živnostníkům, důchodcům. Nejsme banka, budeme k vám vstřícní. Máte zájem ? Volejte na: 737 743 232 Pište na: michal.g.kovacs@gmail.com Nebo nás navštivte na: http://www.pujcitexpres.cz Zprostředkovatel pracuje pro pro jednoho věřitele nebo více věřitelů a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru. Město: Klatovy, Plzeň, Stod, Dobřany, Merklín, Sušice, Horažďovice, Nepomuk, Blovice a okolí

Půjčka bez registru

Půjčka od 10 000 Kč do 200 000 Kč Naše nebankovní půjčky poskytujeme od 10 000 do 200.000,- Kč, živnostníkům do 200 000,-Kč. Vysoká průchodnost žádostí, neboť neprověřujeme registry, nevadí nám ani záznam v registru SOLUS. Půjčka je bezúčelová. Schválení do 15 minut,od kontaktu. Naše půjčky jsou určeny: -zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní -důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod) -osobám pobírajícím rodičovský příspěvek -osvč,podnikatelé do 200 000,-Kč. Půjčka bez poplatků předem i po vyplacení peněz. Podpis smlouvy probíhá až po schválení půjčky. Navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem. Při řádném splácení možnost odkladu splátek až na 3 měsíce. Vaši žádost vyhodnotíme po telefonu a až poté se scházíme na podpis smlouvy. Kontakt: Josef Koktavý tel:739 176 844 easypujcky@seznam.cz Postačí zanechat telefonický či emailový kontakt, my vám zavoláme zpět.

Půjčka BLESK do 100.000,- TOP

Dostupná nebankovní půjčka bez poplatku 10.000-100.000 Kč.Bez ručitele.Zaručujeme rychlé vyřízení po telefonu a vyplacení peněz ihned po schválení buď hotově na ruku nebo na účet.Nenahlížíme do registru neplatičů.Schvalovatelnost 97%. Měsíční splátky, předčasné splacení zdarma. Půjčku lze vyřídit celou po telefonu. Vyřešíte vše z pohodlí domova. Působíme po celé ČR. Do žádosti o půjčku vyplňte svůj telefon, budeme Vás kontaktovat a vše rychle vyřídíme.

Nově půjčky do 10 tis.!

Rychlá krátkodobá půjčka od nové soukr.společnosti, rozložení splátek až na 36 týdnů. Osobní přístup a diskrétnost samozřejmostí. Zlín, tel. 704 09 22 66.

Půjčka 30 000 Kč-50 000 Kč pro 0SVČ na OP

Jen na OP nebo ŽL bez doložení příjmu.Bez nahlížení do registrů a bez poplatků předem.Praha a Středočeský kraj.

Nebankovní půjčky

Nabízíme nebankovní úvěry pro zaměstnance,důchodce ženy na mateřské, dále zcela nové produkty pro OSVČ i kteří vykazují ztrátu v DP.Úvěry jsou zcela bez poplatů individuální přístup,Seriózní jednání,možnost předčasného splacení bez sankcí.Možnost odkladu splátek bez úroku.V případě zájmu tel. 777817943 stačí sms nebo email. nebankovni.uvery1@email.cz

Půjčka - rychlé řešení v nesnázích

Půjčka pro podnikatele, OSVČ, zaměstnance, MD, důchodce - na cokoli do výše až 150 tis - minimum potřebných dokladů - vyřízení půjčky u klienta (nikam nemusíte) - bez ručitele - peníze do 24 hodin od schválení úvěru na účet nebo v hotovosti - při řádném splácení vracíme úrok 5% z NH - bez nahlížení do registru

  • 07.03.2016
  • anajmalina@seznam.cz
  • Kraj Vysočina
RYCHLÉ PŮJČKY ZDARMA

PENÍZE DO 15 MINUT, PRVNÍ PŮJČKA ZDARMA, PŮJČTE SI AŽ 40 000 KČ ZCELA BEZ NAVÝŠENÍ. VÝBĚR Z VÍCE JAK DVACETI POSKYTOVATELŮ, OVĚŘENO, VYZKOUŠENO. VYBERE SI OPRAVDU KAŽDÝ, RÁDI VÁM PORADÍME.

Senzační jarní půjčka bez registru a bez zástavy

Půjčit si nemusí být vždy složité. Půjčíme Vám bez planých řečí a bez zbytečného a nejistého čekání. Velkolepá nabídka půjčky z vlastního kapitálu ve výši od 40 000 Kč až do 3 000 000 Kč. Záznam v registru nevadí. Půjčka je bez ručitele a bez zástavy. Spolehlivá finanční pomoc bez podvodných praktik, bez jakýchkoliv poplatku. Transparentní podmínky, přehledná a srozumitelná smlouva. Délku splácení si zvolíte sami tak abyste zvládali řádně splácet. Jedinečná a reálná šance na život bez dluhu.

Rychle a bez registru

Nebankovní půjčky pro zaměstnance, ženy na mateřské dovolené, důchodce i OSVČ. Rychlý schvalovací proces, vše vyřídíte přes telefon a email, bezpečné vyplácení peněz na účet. Více informací na www.primapujcka.com , kde najdete i kontaktní formulář.

Zachráníme Vám Váš Domov - celá ČR

Nezvládáte už splátky svých půjček úvěrů, kreditních karet? Dostihla Vás exekuce, nebo je Vaše nemovitost již v dražbě, a Vy nevíte co dál? Nevzdávejte to, a ihned nás kontaktujte. Ještě je čas zachránit Vám Váš domov. Pomáháme po celé ČR, pomůžeme i Vám. Bez slibů a bez podvodů, žádné platby předem. Kontakt PO-NE 9-20h., tel. 704 033 207

PŮJČKY PRO KAŽDÉHO

Také jste naletěli podvodníkům? Zaplatiliji jste kauce , pojištění a podobné nesmysli. Peníze jste stejně nedostali. Nabídky finančních produktů bez jakéhokoliv poplatku. Registry se nekontrolují. Vyplácíme exekuce. Vyřešíme Vaši tíživou finanční situaci. Částka je ihned k dispozici při podpisu smlouvy.

Vyplatíme exekuce, nevýhodné půjčky

Velmi rychle a poctivě jednáme s věřiteli. Vyplácíme nevýhodné úvěry, exekuce a provádíme komplexní oddlužení všech závazku. Poplatky u nás klient předem neplatí, nezkoumáme registry a vše je velmi rychlé a navíc snadné. Působnost je po celé ČR.

  • 07.03.2016
  • poctivapujcka@seznam.cz
  • Celá ČR
  • Exekuce