Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Půjčky ihned k účtu

poskytujeme půjčky bez potvrzení o příjmu, bez nahlížení do registru, půjčky poskytujeme z bankovních i nebankovních zdrojů a to vše ihned na účet. nabízíme i půjčky pro nezaměstnané. Jste v krizové situaci? pomůžeme Vám. Máte dluhy? Najdeme Vám řešení. Poskytuji půjčky na směnku nebo oproti zástavě z vlastních zdrojů. Nezajímá mě registr a ani potvrzení o příjmu. Zajímá mě jak budete splácet. Jestli to víte kontaktujte mne. Půjčím 95% žadatelů. Nejsnazší způsob jak se vypořádat s vaší ne moc dobrou finanční situací. Banka Vám nepůjčí? Jsme schopni pomoci takřka všem klientům dostat se z tohoto začarovaného kruhu.

Půjčky online Non Stop

Půjčky bez doložení příjmu do 100 tisíc pro klienty s čistým bankovním registrem. Pokud máte záznamy v Solusu nevadí. Peníze vyplaceny okamžitě. Bez poplatku dopředu, bez ručitele, bez zástavy. doba splatnosti 60 měsíců, úrok kolem 12%. Pokud máte záznamy v obou registrech, ale můžete příjem doložit lze získat až 300 tisíc . Zde jsou peníze za 5-7 dnů na účtu. Děláme i konsolidaci půjček, oddlužení, splatnost až 25 let, úrok 7,5-8%. Půjčky na směnku do 800 tisíc, splatnost až 20 let, úrok 10%. Využijte široké nabídky půjček z bankovního i nebankovního sektoru včetně podnikatelských úvěrů. Máme bohaté zkušenosti a tím i dobrou průchodnost. Poradenství a zprostředkování zdarma. Máte dluhy, další půjčky, hrozí Vám exekuce nemovitosti? Nacházíte se v registru dlužníků? Nabízím Vám řešení. Poctivá půjčka oproti zástavě nemovitostí, Vás zbaví starostí. Nekoumáme příjmy ani registry, a to vše bez poplatků předem. Je Vám více než 19 let? Máte účet u České spořitelny, nejste v registrech a nemůžete doložit příjem? NEBO jste v registrech? máte problémy se splácením? NEBO nemáte žádný účet? nemůžete doložit příjem? nejste v registrech? Máme pro Vás rychlé řešení.

Konsolidace pro všechny

Jste zoufalí a nedokážete si poradit se svými dluhy? Máte dluhy u více věřitelů? Nejste je schopni splácet? Oddlužení může být šancí pro poctivého dlužníka, jak vyřešit finanční problémy. Potřebujete sjednotit více půjček v jedinou a platit tak mnohem méně ?? Máte na své nemovitosti nevýhodnou zástavu či snad Exekuci ?? ...Jsme tady právě pro Vás. Půjčíme Vám soukromě na zástavu domu , bytu či jiné nemovitosti ...bez poplatku , na cokoliv , za jasných a výhodných podmínek ...VYPLÁCÍME DO 3 DNŮ !!! Pokud máte na své nemovitosti nevýhodnou zástavu či snad Exekuci ...velmi rychle Vám vše vyplatíme uděláme konsolidace a pře-úvěrujeme na výhodnější podmínky. !!! JSME PŘÍMÝ SOUKROMÝ POSKYTOVATEL ....POMÁHÁME LIDEM VE FINANČNÍ TÍSNI ...POMŮŽEME I VÁM

Půjčky na OP i pro UP

Jste student, důchodce, nezaměstnaný nebo bezdomovec? Potřebujete půjčit peníze? Půjčíme každému. Půjčíme Vám do 50 000 i na občanku. Stačí pouze zavolat do telefonu nadiktovat jméno a příjmení, bydliště, tel. kontakt, rodné číslo, číslo OP, částku, o kterou žádáte a ještě ten den večer si zavolat a bude vám sdělen výsledek. Je to tak snadné, tak neváhejte. Dokonce jsme specialisté na nebankovní půjčky a úvěry jištěné nemovitostí, a nebankovní americké hypotéky. Žádat můžete až o 30.000.000 Kč (max 70% hodnoty nemovitosti). Splatnost až 20 let! Dokážeme vyřešit: optimalizované daňové přiznání, záměry, které se bankám do tabulek nevejdou, negativní záznamy, dluhy vůči Finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovně apod. Díky individuálnímu přístupu dokážeme najít řešení i pro klienty, kteří z různých důvodů nedosáhnou na úvěr v bance.

Půjčky bez prokázání příjmů

Půjčíme všem bez registru a solusu zdarma. Poplatky nevybíráme. Jen musíte být v pracovním poměru, nebo být na mateřské dovolené. Nebojte se volat. Není to žádný podvod. Budu se snažit všem vyhovět a to bez toho aby jste musel uvést výší příjmu a bez prokázání registrů. Jste zadluženi? Snažíte se, ale pořád je to málo. Jsme tady pro Vás. Vy nám řeknete kolik můžete splácet a my to s Vašimi věřiteli dojednáme a vyjednáme pro Vás splátkový kalendář a to není vše, můžete si u nás vydělat a tyto prostředky použít na splátky. Snaha se vždy vyplácí. Bez poplatku, se zástavou i bez zástavy, bez registr nevíte jak všechny věřitele uspokojit když máte málo financí? Půjčky bez doložení příjmu pro klienty s čistým bankovním registrem, záznamy jinde nevadí.do 100 tisíc.-výplata okamžitě. doba splatnosti 60 měsíců , splátka kolem 2.200 kč. Pro Prahu a Střediočeský kraj s doložením příjmu, ale bez zkoumání registrů do 50 tisíc. Výplata peněz na místě. Půjčky s doložením příjmu do 1. miliónu bez zástavy či ručitele pro klienty se záznamem v bankovním registru. Půjčky do 300 tisíc pro klienty se záznamy v obou registrech. Doba vyřízení 5-7 dnů. Přeúvěrování, oddlužení, konsolidace nevýhodných půjček, splatnost.

  • 04.07.2017
  • szarisz@post.cz
  • Celá ČR
Reality co mají půjčky

Realitní kancelář, byty, domy, nemovitosti, poskytujeme rychlé půjčky, úvěry, zástavy, řešíme krizové situace (zadlužené byty, probíhající exekuce, vyplácení spoluvlastníků), finanční poradenství, zhodnocování prostředků investorů atd. Ostrava, Praha, BRNO Máte starosti jak zaplatíte své dluhy? Hrozí vám exekuce, máte registr? Tak neváhejte a kontaktujte náš tým který má jediný cíl a to vám pomoci. Máme ty nejlepší kontakty v nebankovních sektorech, pracujeme rychle a spolehlivě. Půjčujeme na cokoli. Mi neřešíme ale jednáme!!! sebou: 2x doklady totožnosti,2x výpisy účtu ,potvrzený příjem , pracovní smlouvu , (OSVČ)-VŠE KTOMU. Máme v nabídce hypotéky všech nejznámějších bank a společností. Zdarma Vám zprostředkujeme tu nejvhodnější koupi bytu jsme realitka a naše reality jsou pro vás reálné. V bankách máme množstevní slevu, u nás budete mít hypotéku levnější než jednotlivec v bance.

Naše hypotéka pro Vás

AMERICKÁ HYPOTÉKA VÍTĚZÍ Zkušený majitel nemovitosti volí Zlatou Ameriku Nebankovní půjčka 100.000 až 5 milionů až na 96 měsíců. Půjčujeme až do výše poloviny tržní hodnoty nemovitosti. Řešíme i exekuce bez dokládání příjmů a sledování registrů.Nabídka pro celou ČR. Peníze na účtu do 14 dnů. Možnost výhodného předčasného splacení. Chcete si dát dárek do Nového roku? Chcete řešit svůj problém v teple a bezpečí Vašeho domova? Chcete při řešení Vašeho problému šetřit čas a peníze? Nabízíme luxusní služby za lidovou cenu. Volte Zlatou ameriku. Nečekejte. Řešte okamžitě svůj pohodový život. Peníze do 24 hodin pokud máte čistý bankovní registr do výše 100 tisíc. Pro Prahu a Středočeský kraj bez zkoumání registrů do 50 tisíc. Americká hypotéka musí byt a bude u nás úplně celá bez registru. Peníze vyplaceny v obou případech na místě. Bez zástavy, ručitele. poplatků dopředu. Jste v registru, už Vám nechce nikdo půjčit ? Hrozí Vám exekuce, dražba…. ?Podlehli jste nátlaku a půjčili jste si kde se dalo? Potom jsme tu abychom s Vámi ty problémy postupně vyřešili. Finance z bankovních , nebankovních i soukromých investorů. Oddlužení i bez zástavy nemovitostí. PRACUJEME BEZ POPLATU PŘEDEM

Vyplatíme dluhy

Máte starosti jak zaplatíte své dluhy? Hrozí vám exekuce, máte registr? Tak neváhejte a kontaktujte náš tým který má jediný cíl a to vám pomoci. Máme ty nejlepší kontakty v nebankovních sektorech, pracujeme rychle a spolehlivě. Půjčujeme na cokoli. My neřešíme ale jednáme!!! sebou: 2x doklady totožnosti,2x výpisy účtu ,potvrzený příjem , pracovní smlouvu , (OSVČ)-VŠE KTOMU. Nabízíme nebankovní půjčku ve výši až 80 000 Kč, není nutné dokládat příjem, bez kontroly registru, bez poplatků. Velmi rychlé vyřízení. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, o který si zažádejte mailem. Vyřízení do 3 dnů. Nabízíme půjčky do 250 tis. hypotéky od 400 tis. odlužování jak se zastavou nemovitosti, tak bez zástavy. Pozor vše je bez poplatků předem a také se nenahlíží do registru. Také vám nabízíme možnost si s naší společností přijít k většímu rozpočtu, spoluprací.

Půjčky které jsou online a NON STOP

Finance-on-line pro Vás mohou zajistit: bankovní úvěry od 300.000 Kč až 30,000.000 Kč, nebankovní úvěry od 20.000 Kč až 5,000.000 Kč (individuálně i vyšší). Vše za solidních podmínek a bez poplatků předem. Ozvěte se a uvidíte že na to s námi máte. Najdeme Vám takové řešení půjčky online a to ihned na účet, aby jste předešli ztrátě vlastního majetku a nemovitost zůstala ve Vašem vlastnictví. Osobní konzultace a analýza klienta u nás v kanceláři je nutná. Zaměříme se na to, aby další úvěr online a Vaše budoucí splátky byly akceptovatelné k Vašim finančním možnostem. Nechcete se topit v dluzích, ale nevíte jak z toho ven? Řešením je Oddlužení. Pro ty, kteří nemají majetek. Pro podnikatele i důchodce. Neslibujeme zázraky, ale pokusíme se pomoci pomocí nové půjčky na účet a to ihned. U nás neplatíte žádné poplatky předem. Vyplňte formulář na a pak již čekejte na naše zavolání. Potřebujete si půjčit a všude Vás Odmítají, protože nemůžete doložit svůj příjem? Jsme soukromý investor a proto nás nezajímají registry ani Váš příjem...stačí mít jako zástavu dům, byt atd. Půjčíme Vám na cokoliv, bez poplatku předem. Vše je NON STOP online.

Půjčky bez příjmu a jeho prokazovaní na směnku

Půjčky do 500 tisíc bez zástavy nemovitosti na směnku, úvěry, hypotéky. Řešíme exekuce, zástavní práva i nemovitosti před dražbou. Oddlužujeme i bez zástavy nemovitosti. Všechny produkty jsou určeny pro fyzické i právnické osoby. Finance z bankovních, nebankovních i soukromých zdrojů. Zaplatily jste poplatek a nic není vyřízené? To se Vám s námi nemůže stát. Pracujeme bez poplatků předem! Chcete s námi spolupracovat? Nabízíme výhodné pracovní podmínky. Půjčky bez zkoumání na směnku a bez registrů i příjmu do výše 250 tisíc. Výše se odvíjí od vašeho příjmu. Doba splatnosti max. 60 měsíců. Podmínky-doložitelný příjem, bez exekuce na plat, po zkušební době. MD do 20 tisíc. Pokud nemůžete doložit příjem je třeba mít čistý bankovní registr a jen do 100 tisíc. Půjčky, úvěry hotovostní bankovní i nebankovní, spotřebitelské i podnikatelské úvěry, hypotéční úvěry, Americké hypotéky bankovní i nebankovní, kreditní karty i pojištění. Půjčky hotovostní do bankovních, nebankovních i soukromých zdrojů. Zaplatily jste poplatek a nic není vyřízené? To se Vám s námi nemůže stát. Pracujeme bez poplatků předem .500 tisíc bez zástavy nemovitosti. Toto vše bez poplatků. Dále řešíme exekuce, zástavní práva i nemovitosti před dražbou. Oddlužujeme i bez zástavy nemovitosti.

Americká hypotéka

Máte nemovitost k ručení, ale nemůžete do banky? Máte negativní záznamy v registrech dlužníků? Dokážeme najít řešení i pro klienty, kteří z jakéhokoliv důvodu nedosáhnou na úvěr v bance. Jsme Americká hypotéka a to bez všech registru. Přesto, že se jedná o půjčky nebankovní, úroky máme roční (p.a.) - jako banky, nikoli měsíční (p.m.), jako někteří nebankovní poskytovatelé a dobu splatnosti si můžete "natáhnout" až na 20 let! Co dokážeme vyřešit : krátká nebo žádná podnikatelská historie, pro banky nedostatečné hospodářské výsledky, optimalizované daňové přiznání, pro banky nevhodný obor podnikání, záměry. Bezkonkurenční produkt z nebankovního sektoru! Jako jediní v ČR nabízíme hypotéku BEZ potvrzení Vašich příjmů a náhledu do registru. Ručení nemovitostí - lze použít jak na nákup nemovitosti, tak na konsolidaci nevýhodných půjček či úvěrů či na cokoli jiného. Půjčky na směnku, americké hypotéky, řešení exekucí a zástav, Auto úvěry – nákup auta na úvěr, zpětný leasing, půjčky bankovní – nebankovní, konsolidace úvěrů, financování bydlení, hypotéky. NOVĚ: Stavební spoření, úvěry ze stavebního spoření, penzijní připojištění se státním příspěvkem.

Právní poradna s dluhy zdarma

Váznou nevýhodné dluhy na Vaší nemovitosti? Rádi byste své závazky zkonsolidovali do jediného? Jsme tady pro Vás! Zajistíme pro Vás vhodné řešení! Rychlé a férové jednání. U nás neplatíte nic předem! Neváhejte a kontaktujte nás!

Potřebujete poradit,půjčit?

Zprostředkujeme Vám úvěr ve výši 10.000 – 2.000.000 Kč pro zaměstnané v ČR i zahraničí, OSVČ, důchodce nebo matky na MD (brigáda). Bez poplatku, bez registru, event. bez i se zástavou, celá ČR - doba splácení 5 - 60 měsíců. Jsme schopni Vám zajistit i půjčku na vyplacení dražby, exekuce, s možností následného refinancování bankovním úvěrem s nízkou splátkou, stejně tak zajistit výkup nemovitosti. E-mail finance-hm@seznam.cz. Po- Pá od 9 - 18 hodin. V případě, že jste v insolvenci, není možné Vám žádnou půjčku poskytnout. Další pomoc, kterou jsme schopni nabídnout: zpracování insolvenčního návrhu s oddlužením, konsolidace půjček, bankovní hypotéky, objednání dobrovolné dražby movité nebo nemovité věci.

Letní půjčka se slevou 25 %

Peníze rychle a bez poplatků. 50 000 za cenu 40 000! Potřebujete nutně peníze? První splátka v červenci 2017. Nabízíme půjčky od 7000 až do výše 160 000 Kč. (Pro OSVČ až do výše 300 000) Půjčka je určena pro zaměstnance, důchodce, živnostníky i cizince s trvalým pobytem v ČR. Bez poplatků za vyřízení. Velká průchodnost smluv. Zanechte na sebe kontakt, obratem Vám zavolám. Ľubica Řežábková tel. : 604 922 026 pujcky.rezabek@seznam.cz www.pujcky.expert

Pomůžeme Vám zbavit se exekucí

Negativní záznam v registru dlužníků? Exekuce? Máme pro Vás řešení! Zajistíme rychlé a férové řešení půjčky se zástavou nemovitosti. Dokážeme zařídit vyplacení Vaší exekuce i dražby! Neváhejte a kontaktujte nás.